منوی کاربری     
     
   صفحه اول
 ثبت انواع دامنه
 ورود پرتال مشتریان
 خرید و فروش پی پال
 خرید هاست دانلود و آپلود
 نمایندگی فروش هاست وارز
 خرید هاست وارز رپیدلیچ
 خرید هاست وارز ارزان
 تبادل لینک نامحدود
 قوانین هاست وارز
 مرکز پشتیبانی
 ثبت سفارش
 ثبت شکایات
  ارتباط با ما
 تبادل لینک
 
     
 

ورود کاربران     
     
 
نام کاربری
رمز ورود
 
 
     
 

گفتگوی آنلاین     
     
 
 
     
 

پرداخت وجه     
     
   
     
 

آپ تایم     
     
 
     هاست ارزان
     هاست ارزان
 
     
 


برخی از مشتریان ما :
بک لینک چیست؟

پس از گذشت مدتها از به وجود آمدن تعاریفی همچون بک‌لینک و چیزهای دیگر در سئو٬ کمتر در وب فارسی به معنای دقیق آنها توجه کرده‌ایم و بعضی اوقات آنها را با چیزهای دیگر اشتباه گرفته‌ایم. یکی از این مفاهیم٬ بک‌لینک است که در حال حاضر تعریف آن در بین مدیران سایت‌ها و شاید برخی مشاورین سئو کمی با آنچه که در واقعیت هست تفاوت دارد. بک‌لینک یک لینک خروجی از یک صفحه وبسایتی به صفحه وبسایتی دیگر است. درکل یعنی لینک‌هایی که سایتهای دیگر به سایت شما می‌دهند و یا شما با استراتژی‌های خاصی که برخی از آنها را در بخش لینک بیلدینگ یک ادمین می‌توانید ببینید٬ می‌گیرید. هرچه بک‌لینک بیشتری به سایت شما روانه شود٬ سایتتان محبوب‌تر خواهد بود.


IR هاستینگ با تمامي وب سايت ها و وبلاگ های دانشجویی و آموزشی و غیره با هر پيج رنك و رتبه اي ، تبادل لينك ميكند. اين سيستم كاملا اتوماتيك بوده و شما به راحتي و در كمترين زمان ميتوانيد با ما تبادل لينك داشته باشيد و لينك سایت یا وبلاگتان را ثبت و مشاهده كنيد.

این نکته قابل توجه هست که شما فقط از ما بک لینک دریافت نخواهید کرد بلکه از تمامی سایتها و وبلاگهای ثبت شده در سیستم بک لینک دریافت خواهید کرد.

برای تبادل لینک با ما ابتدا اسکریپت زیر را سایت و یا درصورت داشتن وبلاگ، در قسمت کدهای اختصاصی کاربر اضافه کنید.بعد فرم ثبت نام زیر را پر و سایت یا وبلاگ خود را به لیست ما اضافه کنید. بعد از تایید از طرف مدیر لینک شما درج خواهد شد.

تذکر: باید قبل از ثبت نام اسکریپت را در سایت یا ولاگ خود اضافه کرده باشید. درصورت موجود نبودن اسکریپت ثبت نام ناموفق خواهد بود. سیستم بک لینک هر 2 ساعت یک بار تمامی سایتهای عضو را برای موجود بودن اسکریپت بررسی خواهد کرد و درصورت یافت نشدن اسکریپت، لینک شما بصورت اتوماتیک حذف خواهد شد.عنوان سایت:
لینک به سایت:
صفحه حاوی اسکریپت:
ایمیل:
شرح وب سایت:صفحات دیگر
هاست وارز خرید هاست وارز هاست هاست ارزان
خرید هاست خرید هاست ارزان


کلمات کلیدی


نمایندگی فروش هاست وارز , خرید هاست وارز , هاست لینوکس , هاست ارزان , خرید هاست وارز ارزان , هاست لینوکس ارزان , خرید هاست دانلود , خرید هاست رپیدلیچ , خرید و فروش پیپال شما , سرور اختصاصی وارز , خرید هاست لینوکس , هاست مجانی , خرید هاست ارزان لينوکس , خرید هاست وارز , خرید هاست دانلود , خرید هاست رپیدلیچ , تبادل لینک , میزبانی وب
 
 

تمامي حقوق محفوظ و متعلق به IR هاستینگ ميباشد
وب هاستينگ ثبت دامنه پرتال مشتریان قوانین ارتباط با ما خرید هاست ارزان وارز خرید هاست وارز دانلود خرید هاست وارز رپیدلیچ نقشه سایت